Christmas League Talent 2022

W dniach 06.- 09.01.2022 w Wilnie odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Muzycznego "Christmas League Talent" w formacie hybrydowym, gdzie po raz kolejny Agencja SSCE prezentowała polskie talenty.

W części stacjonarnej Polskę reprezentowała w Konkursie Marcelina Albrycht, która za swoje  pięknie wykonanie w Konkursie otrzymała 1. Miejsce oraz  „High Professionalism”. A w części, która odbyła się w formacie online występowało 8 uczestniczek oraz jeden zespól wokalny, które walczyły w różnych kategoriach wiekowych. Występy wszystkich Polek miały wysoki poziom wokalny. Oto wyniki: Magdalena Zagorska 2. miejsce;  Ewelina Matejko 1. miejsce oraz „High Professionalism”; Kinga Lorenc 1. miejsce;  Laura Cisak 2. miejsce ; Natalia Gal 2. miejsce;  Patrycja Drzymalska 1. miejsce;  Julia Kmiecik 1. miejsce; Eliza Xerxa Grand Prix oraz zespól „Farciary” Grand Prix.  

Wielkie gratulacje dla naszych wszystkich zwyciężczyń.  Życzymy kolejnych sukcesów z naszą Agencją i nie tylko.

Chcielibyśmy nadmienić, że dyrektor artystyczny SSCE Saribek /Sar/ Sargsyan był również w składzie międzynarodowego jury Konkursu w Wilnie.

Organizatorem Konkursu była ARS FESTA, która poza "Christmas Talent League" organizuje dwa duże festiwale-konkursy "Music Talent League" w Wilnie oraz "Summer Talent League" w Lloret de Mar w Hiszpanii. Wszystkie wymienione imprezy Agencja ta organizuje na wysokim, bardzo profesjonalnym poziomie. Współpraca z nimi jest zawsze dużą przyjemnością. Nasza Agencja SSCE jest jedynym oficjalnym przedstawicielem wszystkich konkursów ARS FESTA. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych festiwalach .