Vistula Sounds grupowe

5 dni pełnych muzycznych wrażeń i doznań, podczas których 12 członków jury wybrało spośród prawie 100 uczestników z 15 krajów najlepszych wokalistów w dwóch konkursach festiwalu Vistula Sounds: piosenki międzynarodowej i polskiej. W koncercie galowym, który odbył się 19 sierpnia br. w ponad stuletniej Muszli Koncertowej zlokalizowanej w ciechocińskim Parku Zdrojowym udział wzięli wyróżnieni, laureaci oraz zdobywcy Grand Prix.

To najważniejsze wyróżnienie przypadło w udziale polskim uczestnikom: duetowi DUO Performance w konkursie piosenki międzynarodowej za porywające wykonanie wielkiego hitu „Time to Say Goodbye”, a także młodej wokalistce, Julii Rydelek, za liryczną prezentację utworu „Tańczące Eurydyki”.

Koncert galowy nastrojowym utworem „Besame Mucho” otworzyła przewodnicząca międzynarodowego jury, Grażyna Brodzińska. Następnie na scenie pojawiły się kolejne członkini jury: charyzmatyczna Illaria z Ukrainy oraz zachwycająca Aldegunda z Litwy. Kolejne występy zarezerwowane były dla wyróżnionych i nagrodzonych.

Gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy za rok!