GREECE's HOPE 2021

W dniach 22.09. - 26.09.2021 w przepięknym mieście Nafplio na półwyspie Peloponez, odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży "GREECE's HOPE" w formacie hybrydowym. W części, która odbyła się w formacie online, nasza Agencja zaprezentowała uczestników i uczestniczki nie tylko z Polski, ale również z Armenii: z Polski: Laura Cisak 2. miejsce oraz  Karolina Zajdel & Julia Książkiewicz (Duet)  Grand Prix; z Armenii: Garnik Yeghiazaryan 1. miejsce,  Vanessa Babayan 1. miejsce oraz trio Vanessa Babayan, Aleksandra Mkhitaryan i Yana Baghdasaryan 2. miejsce.

W części stacjonarnej Polskę reprezentowała w Konkursie Eliza Xerxa- EliX, która za swoje doskonałe wykonania w Konkursie została nagrodzona głowną nagrodą Grand Prix Festiwalu.

Wielkie gratulacje dla wszystkich! Życzymy kolejnych sukcesów z naszą Agencją i nie tylko.

Organizatorem Festiwalu była "Effterman Production". Nasza Agencja SSCE jest jedynym oficjalnym przedstawicielem wszystkich konkursów Agencji "Effterman  Production". Najserdeczniej dziękujemy Organizatorom Festiwalu za bardzo wysoki poziom imprezy oraz wspaniałą, profesjonalną organizację. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie.

Chcielibyśmy nadmienić, że dyrektor artystyczny SSCE Saribek Sar  Sargsyan był również w składzie międzynarodowego jury, poza tym pan Saribek podczas koncertu oficjalnego zamknięcia ze swoimi pięknymi piosenkami wystąpił na Festiwalu jako Gość Specjalny.