Music Talent League 2022

W Wilnie w dniach 29.04 - 02. 05. 2022, w formacie hybrydowym, odbył się Międzynarodowy Konkurs Wokalny "Music Talent League 2022", którego jedynym oficjalnym przedstawicielem w Polsce jest nasza Agencja SSCE. Polskę reprezentowały 2 uczestniczki w części stacjonarnej i 1 uczestniczka w części online, które konkurowały w różnych kategoriach wiekowych i gatunkowych. Oto wyniki: Julia Markowska - 1. miejsce oraz nominacja do Grand Prix Juniors, Lucyna Tomczyk - 1. miejsce, a Lila Szpak (online) - 2. miejsce.

Gratulujemy wszystkim uczestniczącym ich sukcesów. Gratulacje składamy także ich nauczycielkom i nauczycielom, którzy mają duży wkład w ich sukces. Gratulujemy również rodzicom.

Organizatorem Festiwalu była ARS FESTA (Prezes Pani Asta Bagdonaviciene), która poza "Music Talent League" organizuje dwa duże festiwale-konkursy:"Summer Talent League" w Hiszpanii oraz "Christmas Talent League" na Liwie. Najserdeczniej dziękujemy całemu zespołowi organizatorów "Music Talent League" za wysoki poziom przygotowania i przeprowadzenia kolejnej wspaniałej imprezy.

Dyrektor Artystyczny Agencji SSCE Saribek Sargsyan jest stałym jurorem Międzynarodowego Konkursu-Festiwalu "Music Talent League", jak również na wszystkich ww. konkursach.