Summer Talent League 2021

W dniach 27.06. - 03.07.2021 w przepięknym hiszpańskim kurorcie Lloret de Mar nad Morzem Śródziemnym  odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Muzycznego "Summer Talent League", nie  formacie online, lecz stacjonarnie. Warto podkreślić, że po półtora roku przerwy jest to pierwsza impreza i pierwszy wyjazd dla naszej agencji w realu. Po raz kolejny polska delegacja na konkurs została zaprezentowana przez SSCE w osobie Dyrektora Artystycznego Agencji Saribeka Sargsyana, który został zaproszony tam również jako juror. Polskę reprezentowało w konkursie 2 uczestników. Doskonałe wykonania naszych uczestników w Konkursie zostały nagrodzone: Alicja Kłosińska pierwsze miejsce oraz Wiktoria Marciniak Grand Prix. Występy naszych uczestniczek miały wysoki poziom wokalny i artystyczny, co docenili nie tylko członkowie międzynarodowego jury, ale także publiczność. Wielkie gratulacje dla naszych Zwyciężczyń. Życzymy kolejnych sukcesów z naszą Agencją i nie tylko.

Organizatorem Festiwalu była ARS FESTA (Prezes Pani Asta Bagdonaviciene), która poza "Summer Talent League" organizuje dwa duże festiwale-konkursy: "Music Talent League"  oraz "Cristams Talent League" w Wilnie na Liwie. Wszystkie wymienione imprezy Agencja ta organizuje na wysokim, bardzo profesjonalnym poziomie. Współpraca z nimi jest zawsze dużą przyjemnością. Nasza Agencja SSCE jest jedynym oficjalnym przedstawicielem wszystkich konkursów ARS FESTA. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych festiwalach ARS FESTA.

Podczas koncertów oficjalnego otwarcia i zamknięcia Festiwalu jako Gość Specjalny ze swoimi pięknymi piosenkami wystąpił również Art-dyrektor SSCE Saribek Sargsyan.