Summer Talent League 2022

W dniach 25.-30.06.2022 w hiszpańskim kurorcie Lloret de Mar odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Muzycznego Summer Talent League. Po raz kolejny polska delegacja na Festiwal została zaprezentowana przez SSCE w osobie Dyrektora Artystycznego Agencji Saribeka Sargsyana, który został zaproszony tam również jako juror. Polskę reprezentowały w Konkursie 2 uczestniczki. Ich doskonałe wykonania zostały nagrodzone: Kinga Linkiewicz - pierwsze miejsce oraz Aurelia Radecka - Grand Prix. Wielkie gratulacje dla naszych Zwyciężczyń. Życzymy kolejnych sukcesów z naszą Agencją i nie tylko.

Organizatorem Festiwalu była Ars Festa (Prezes Pani Asta Bagdonaviciene), która poza "Summer Talent League" organizuje dwa duże festiwale-konkursy: Muzikos talentų lyga / Music talent league oraz Christmas Talent League w Wilnie na Liwie. Wszystkie wymienione imprezy Agencja ta organizuje na bardzo profesjonalnym poziomie. Współpraca z nimi jest zawsze dużą przyjemnością. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych festiwalach Ars Festa.

Podczas koncertów oficjalnego zamknięcia Festiwalu jako Gość Specjalny wystąpił również Art-dyrektor SSCE Saribek Sargsyan.