Plakat na instagram 04.01.22

Drogie Przyjaciółki i Drodzy Przyjaciele! Jak obiecywaliśmy, rejestracja na Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny „Vistula Sounds” w Ciechocinku jest otwarta od 1 stycznia 2022. Zgodnie z Regulaminem zamknięcie zgłoszeń nastąpi 1 czerwca 2022. Wszystkie szczegóły dotyczące Festiwalu są dostępne w zakładce „Vistula Sounds” na stronie Agencji SSCE: www.ce.sarsargsyan.com  Tam również znajduje się karta zgłoszeniowa na uczestnictwo. Wszelkie informacje na stronie są w dwóch językach – polskim i angielskim, ale w razie potrzeby przygotowana jest również wersja w języku rosyjskim. Prosimy o kontakt z nami w tej sprawie. Będziemy wdzięczni za przygotowanie się do Festiwalu oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego starannie z uwzględnieniem wskazówek w Regulaminie i innych dokumentach festiwalowych znajdujących się na stronie. W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym lub telefonicznym. Przypominamy, że pobyt w Ciechocinku przez wszystkie dni festiwalowe oraz obecność na wszystkich imprezach festiwalowych jest obowiązkowa z uwagi na charakter i specyfikę wydarzenia.

Mamy prośbę do naszych zagranicznych uczestniczek i uczestników. Mimo, iż udział w obu konkursach nie jest obowiązkowy, zachęcamy w miarę możliwości do uczestnictwa również w Konkursie Piosenki Polskiej. W razie potrzeby możemy pomóc w sprawie wyboru repertuaru, tekstów itp. 

Prosimy śledzić wszystkie festiwalowe komunikaty również na stronie FaceBook oraz Instagram  Festiwalu: https://www.facebook.com/VistulaSounds  i  https://www.instagram.com/vistulasounds .

Zapraszamy Wszystkich do uczestnictwa w naszym wyjątkowym Festiwalu "Vistula Sounds" w Ciechocinku.

Z serdecznymi pozdrowieniami  Organizatorzy Festiwalu